Rumänien heute

Kostenlos Registrieren Suche | Forenregeln | Hilfe | Beiträge dieses Themas abonnieren

Um Beiträge zu verfassen, müssen Sie sich kostenlos registrieren bzw. einloggen.

Seite 1031 von 1031 |< · · [1028] [1029] [1030] [1031]

gerri
Erstellt am 28.04.2018, 20:01 Uhr und am 28.04.2018, 20:05 Uhr geändert.
Ziarul: Monitorul Express.

-"Pregătiri sincronizate
Protocol pentru Aeroportul de la Ghimbav:

Autor: Mihaela Parghel, 27.04.2018
• Consiliul Judeţean Braşov va semna un protocol de colaborare cu Autoritatea Aeronautică Civilă Română şi cu ROMATSA pentru colaborarea în proiectul Aeroportului Internaţional Braşov-Ghimbav
• În prezent, proiectul aeroportului se află în faza în care CJ Braşov caută o firmă pentru execuţia lucrărilor la căile de rulare
Consiliul Judeţean Braşov va semna un protocol de colaborare cu Autoritatea Aeronautică Civilă Română şi cu ROMATSA pentru colaborarea în proiectul Aeroportului Internaţional Braşov-Ghimbav."

gerri
Erstellt am 21.05.2018, 12:47 Uhr

Aeroportul Braşov, răspunsurile de la Bruxelles

Autor: Radu COLŢEA

Publicat la 21 mai 2018

Consiliul Judeţean Braşov ia în calcul să înlocuiască turnul de control al aeroportului cu o structură de tip Remote Tower. Soluţia a fost discutată la Comisia Europeană, în timpul unor întâlniri cu oficialii europeni.

@ Nun wird das Problem ein Flughafen für Kronstadt auch auf höherer Ebene besprochen,in Brüssel,also gibt es gute Hoffnung für eine Gegend des Landes wo Industrie und internationale Urlaubsziele ganz vorne stehen.

Seite 1031 von 1031 |< · · [1028] [1029] [1030] [1031]

Kostenlos Registrieren Suche | Forenregeln | Hilfe | Beiträge dieses Themas abonnieren

Um Beiträge zu verfassen, müssen Sie sich kostenlos registrieren bzw. einloggen.

Registrieren! | Passwort vergessen?
Impressum · RSS · Banner · Forenregeln · Nutzungsbedingungen · Datenschutz